Pewnego pięknego dnia spotkały się….

omnie1a1

Pasja do pracy z ludźmi

omnie1b2

Głowa pełna pomysłów

logo_dark3

W ten oto sposób powstała

O Mea Mel

Pozwól, że się przedstawię - nazywam się Aleksandra Lindner. Na co dzień zajmuję się rozwojem - swoim i innych.

Już od młodzieńczych lat ciekawiło mnie, dlaczego każdy z nas jest inny, jakie czynniki mają wpływ na nasz rozwój, naszą świadomość, co kształtuje naszą osobowość, jakie procesy zachodzą w ludzkiej psychice. Zastanawiałam się, czy jest możliwe osiągnięcie równowagi umysłu, serca i ciała. Marzyłam, by - mimo zgiełku świata - mieć w sobie ciszę i spokój, swoją przestrzeń, swoją przystań.

Moja ciekawość i chęć odnalezienia spokoju sprawiła, że przez lata poszukiwań odbyłam prawdziwą podróż po meandrach rozwoju. Z różną intensywnością próbowałam wielu metod - od autoanalizy, przez spotkania z psychologiem, jogę, medytację, pracę z podświadomością, rozmaite warsztaty (w tym także szamańskie), aż po ustawienia Hellingera.

Spotkałam setki ludzi, którzy w mniejszym bądź większym stopniu pozostawili swój ślad na mojej drodze. Wielu z nich było dla mnie lustrem, w którym mogłam się przejrzeć i zobaczyć swoją „jasną i ciemną stronę mocy”. Niektórzy pojawili się w moim życiu tylko na chwilę, inni zagościli w nim na dłużej. Niezależnie jednak, co przyniosły te spotkania, żadnego z nich nie żałuję. Każde miało jakiś sens i wkład w mój rozwój.

 

Przez ponad piętnaście lat pracowałam w różnych firmach - małych, dużych i korporacjach. Przez te lata czułam, że to tylko stan przejściowy, że któregoś dnia rzucę pracę na etacie i połączę swoją aktywność zawodową z rozwojem osobistym. I tak się też wydarzyło…

Złożyłam wypowiedzenie i przygotowywałam się do otworzenia własnej działalności. Kiedy nie miałam już regularnego dochodu, nagle wszystko się posypało. Straciłam związek, mieszkanie, samochód i wszystkie oszczędności. Wydawać się mogło, że straciłam wszystko. To był moment prawdziwej próby - czy wytrwam w swoim postanowieniu, czy poddam się i wrócę na etat do korporacji.

Nie było łatwo, miałam jednak coś o wiele cenniejszego niż materialne dobra - Rodzinę i Przyjaciół. I to właśnie od nich otrzymałam bezcenną pomoc i wsparcie. To oni podali mi dłoń i dodawali sił, gdy wydawało mi się, że już nie dam rady.

Przeczytałam kiedyś słowa, które brzmiały mniej więcej tak: ziarno, by wykorzystać swój potencjał i rozkwitnąć, musi całkowicie zmienić swoją formę - łupina musi pęknąć, a znajdujący się w środku nasiona zarodek - wydostać na zewnątrz, uwolnić się. Wtedy wszystko się zmienia. Dla kogoś, kto nie rozumie rozwoju, proces ten może wyglądać jak całkowita destrukcja.

Tak, ten moment, gdy na pozór straciłam wszystko, mógł właśnie tak wyglądać - jak katastrofa. Dla mnie jednak ta katastrofa była punktem zwrotnym mojego rozwoju. I choć podnosiłam się przez długi czas, to kiedy już wstałam, poczułam, że jestem o wiele mądrzejsza i silniejsza niż kiedykolwiek.

Dziś jestem Trenerem Biznesu i Akredytowanym Coachem ICF. Projektuję i prowadzę szkolenia, warsztaty i różnego rodzaju wydarzenia. Na swojej krętej i wyboistej drodze spotkałam całą gromadę cudownych ludzi, z którymi wspólnie tworzymy te rozwojowe inicjatywy pod logiem MEA MEL.

Jeśli interesuje Cię moje merytoryczne przygotowanie do tego, co robię, zamieściłam tutaj skany moich certyfikatów, zaświadczeń i dyplomów. Jeśli ważne są dla Ciebie prawdziwe „świadectwa” mojej działalności, odwiedź zakładkę referencje :)

Każdy ma swoją ścieżkę, swój czas, wszystko dzieje się w momencie, w którym ma się wydarzyć. Szacunek do tej zasady daje niezwykłą wolność i każdego dnia otwiera jeszcze bardziej głowę i serce. Jestem wdzięczna, że mogę robić to co robię, a moja „rozwojowa podróż” nadal trwa. To nie jest moja praca, to mój świat, to moja kraina - Kraina Rozwoju i Piękna MEA MEL.

Zapraszam Cię do niej.

Bądź zmianą,

której chcesz w swoim życiu…


KONTAKT